• slider

Завантажити каталог downloading 

Про компанію

НВО «Трубосталь» вже чверть століття успішно працює на металургійному ринку україни та за її межами.

Висококваліфіковані фахівці підприємства активно вдосконалюють технологію виробництва і освоюють нове обладнання, використовуючи світовий досвід створення наукомісткої продукції.

У системі менеджменту якості ISO 9001:2008 виробляється продукція більш ніж за 100 різним стандартам.

У даний час НВО «Трубосталь» є найбільшим в україні виробником центробежнолитых труб і виробів з них, а також деталей трубопроводів, у тому числі для теплової та атомної енергетики.

Наше підприємство виготовляє центробежнолитые і холоднодеформовані труби з вуглецевих, конструкційних, високолегованих, нержавіючих, жароміцних та жаростійких сталей і сплавів, чавуну діаметром 100...1625 мм, а також біметалеві труби. Освоєно понад 200 марок сталі та чавуну, більше 35 поєднань биметаллов.

Деталі трубопроводів виробляються в широкому діапазоні розмірів, безшовні і зварні. Ми також виробляємо холоднодеформовані труби з вітчизняним стандартам.

Система управління якістю дозволяє вирішувати будь-які нестандартні завдання швидко і ефективно. Клієнти завжди можуть отримати повну та компетентну інформацію від висококваліфікованих фахівців компанії. Постійне розширення клієнтської бази - одне з основних завдань нашого підприємства.

НВО «Трубосталь» запрошує до співпраці усіх зацікавлених у нашій продукції. Якість, надійність та високі стандарти - наші головні пріоритети!

НВО «Трубосталь» включає в себе ТОВ «ВНЦ «Трубосталь», ТОВ «Торговий Дім «Трубосталь» і ряд інших підприємств.

ТОВ «ВНЦ «Трубосталь» - багатопрофільне науково-виробниче об'єднання, створене в 1989 р., входить в число лідерів трубної промисловості України.

Виробничі потужності ТОВ «ВНЦ «Трубосталь» розташовані р. в Нікополі (Дніпропетровська обл.), займана площа понад 20 гектарів.

Об'єднання має в своєму складі завод по виробництву центробежнолитых труб і порожнистих зливків, завод по виробництву деталей трубопроводів, цех прокатки труб, механоскладальний комплекс і ряд допоміжних виробництв.

Кількість співробітників - понад 1000 осіб, з них інженерний персонал 120 осіб. Компанія здійснює активну інноваційну політику, використовуючи досвід останніх світових розробок.